Camelot Aparts

En

Tr

/

Toplamda 6 odamız bulunmaktadır. Bunlardan 4 tanesi çift kişilik oda, 2 tanesi ise daire şeklindedir. Tüm odalar parke kaplı olup, konforunuz için döşenmiştir. Sizlere İstanbul’daki geçici evinizi sunmak için çalışıyoruz.

Çift Kişilik Odalar – (3 Oda)

 

Bu odalar girişin altında yer almaktadır. Kot farkından dolayı iki tanesinin şehir ve deniz manzarası varken, bir tanesinin manzarası yoktur. Tüm odalarda bir adet çift kişilik yatak ve banyo bulunmaktadır. Odalarda ayrıca mini buzdolabı, klima, uydu kanallı LCD TV ve gardırop bulunmaktadır. Aynı katta bulunan ortak mutfakta ise kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bir adet ortak mutfak vardır.

 

Tek Yatak Odalı Daireler (2 Daire)

 

Bu daireler, birinci ve ikinci katta yer alır. Dairelerde bir adet çift kişilik yatak, 2 kanepe bulunmaktadır. Bu dairelerde kalabilecek maksimum kişi sayısı dört kişidir. Odalarda bir banyo, otuma alanı, mutfak ve balkon bulunmaktadır. Ayrıca, klima, uydu kanallı LCD TV ve gardırop mevcuttur. Bu odalarda bulunan mutfakta kendi yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.

 

Çatı Katı Oda (1 Oda)

 

Bu oda üçüncü katta, terasın yanında yer almaktadır. Odada bir adet çift kişilik yatak ve banyo bulunmaktadır. Odalarda ayrıca mini buzdolabı, klima, uydu kanallı LCD TV ve gardırop mevcuttur. Odada bulunan mini mutfakta kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz.

 

www.camelotaparts.com                                info@camelotaparts.com